Zasady funkcjonowania uczelni w roku akademickim 2021/2022

Data: 30.09.2020 Kategoria: aktualności ogólne, covid-19, życie uczelni

[Stan na 29 marca] Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii znosi się obowiązek zasłaniania ust i nosa w obiektach Politechniki Wrocławskiej oraz regulacje dotyczące postępowania w razie decyzji o skierowaniu na izolację lub na kwarantannę.

Tym samym uchyla się Zarządzenie Wewnętrzne 27/2022 w sprawie funkcjonowania Politechniki Wrocławskiej od 28 lutego 2022 roku w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Mając na uwadze bezpieczeństwo społeczności akademickiej rekomendujemy dezynfekcję rąk oraz noszenie maseczek w trakcie pobytu na uczelni.

Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 pozostaje na dotychczasowych zasadach.

Z pełną treścią informacji oraz Zarządzeniem Wewnętrznym 42/2022 można zapoznać się w tym miejscu.

Pełna treść komunikatu znajduje się tutaj

Z obowiązującym od 28 lutego 2022 r. Zarządzeniem Wewnętrznym nr 26/2022 dotyczącym organizacji zajęć
można zapoznać się tutaj
.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 27/2022 w sprawie zasad funkcjonowania uczelni od 28 lutego 2022 r.
można zapoznać się tutaj

Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał 20 stycznia komunikat w sprawie zasad pracy na uczelni w związku z narastającą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w kraju i na Politechnice Wrocławskiej.

Z informacją na ten temat można zapoznać się w tym miejscu

Z obowiązującym Zarządzeniem Wewnętrznym nr 159/2021 można zapoznać się tutaj.

Wytyczne zmieniające zasady funkcjonowania Politechniki Wrocławskiej
oraz organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022
w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

- załącznik 1 - Organizacja pracy na PWr w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 wśród społeczności akademickiej [aktualizacja załącznika wg ZW 135/2021],

- załącznik 1a - Klauzula informacyjna [aktualizacja załącznika wg ZW 135/2021],

Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał 18 listopada zarządzenie dotyczące funkcjonowania uczelni w roku akademickim 2021/2022.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 142/2021 można zapoznać się tutaj.

Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał 4 listopada zarządzenie dotyczące funkcjonowania uczelni w roku akademickim 2021/2022.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 135/2021 można zapoznać się tutaj.niem Wewnętrznym nr 135/2021 można zapoznać się tutaj.

Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał 8 października zarządzenie dotyczące funkcjonowania uczelni w roku akademickim 2021/2022.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 116/2021 można zapoznać się tutaj.

- załącznik Organizacja pracy na PWr w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 wśród społeczności akademickiej. [aktualizacja załącznika wg ZW 126/2021]

- załącznik Wytyczne dla grup zajęciowych oraz pomieszczeń dydaktycznych w trakcie epidemii COVID-19.

[NIEAKTUALNE] Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał 23 czerwca zarządzenie dotyczące funkcjonowania uczelni w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. 7 lipca zostało wydane ZW 88/2021 uaktualniające wcześniej wydany dokument.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 81/2021 można zapoznać się tutaj.

Zarządzenie Wewnętrzne nr 88/2021 dostępne jest tutaj.

W związku z narastającą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w kraju i na PWr, 18 marca rektor uczelni przypomniał i zaapelował o przestrzeganie w jednostkach/komórkach organizacyjnych wszelkich nakazów i zakazów wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów oraz wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Pełna informacja na ten temat dostępna jest tutaj.

[NIEAKTUALNE] Rektor Politechniki Wrocławskiej ogłosił 26 lutego najnowsze wytyczne w zakresie funkcjonowania uczelni oraz organizacji zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2020/2021 w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 33/2021 można zapoznać się tutaj oraz w Intranecie (dostęp z sieci PWr lub przez VPN).

Zarządzenie Wewnętrzne nr 114/2020 z 1 grudnia można znaleźć w tym miejscu oraz Intranecie (dostęp z sieci PWr lub przez VPN). Zmienia ono dotychczas obowiązujące ZW nr 98/2020.

Decyzją rektora z 16 października 2020 r. (Zarządzenie Wewnętrzne 94/2020) do końca semestru zimowego zajęcia odbywać się będą wyłącznie w trybie zdalnym. Pełna informacja tutaj.

[NIEAKTUALNE] 16 września 2020 r. Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał Zarządzenie Wewnętrzne 72/2020 w sprawie wytycznych w zakresie funkcjonowania uczelni oraz organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Z dokumentem można zapoznać się tutaj oraz w Intranecie (dostęp z sieci PWr lub przez VPN).