Rektorska Komisja ds. Nagród Naukowych

W skład Rektorskiej Komisji ds. Nagród Naukowych wchodzą przewodniczący Rad Dyscyplin Naukowych.

• prof. dr. hab. inż. Zbigniew Gronostajski – przewodniczący
  • prof. dr hab. inż. arch. Rafał Czerner
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Dziedzic
  • prof. dr hab. inż. Michał Woźniak
  • prof. dr hab. inż. lek. med. Halina Podbielska
  • prof. dr hab. inż. Grażyna Gryglewicz
  • prof. dr hab. inż. Wojciech Puła
  • dr hab. inż. Robert Król, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Krzysztof Bogdan
  • dr hab. inż. Robert Góra
  • dr hab. inż. Michał Nikodem, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Rafał Weron
  • prof. dr hab. inż. Jarosław Myśliwiec

Z komisją współpracuje i uczestniczy w jej posiedzeniach prorektor ds. nauki prof. dr hab. inż. Andrzej Ożyhar.

Do zadań komisji należy:

1. opracowywanie projektów regulaminów przyznawanych w Politechnice Wrocławskiej nagród, stypendiów i wyróżnień za osiągnięcia naukowe;
  2. opiniowanie i formułowanie wniosków w sprawie nagród, stypendiów i wyróżnień za osiągnięcia naukowe.