Informacja rektora w sprawie organizacji semestru letniego

Data: 14.02.2022 Kategoria: komunikaty

Arkadiusz WójsSzanowni Państwo,

Drodzy Pracownicy, Studenci i Doktoranci,

Informuję, że zajęcia na Politechnice Wrocławskiej przez pierwsze dwa tygodnie semestru letniego, czyli do 13 marca 2022 będą odbywać się w trybie zdalnym. Od 14 marca kształcenie będzie prowadzone w trybie hybrydowym, w modelu podobnym jak na początku roku akademickiego.

Taki tryb odmrażania uczelni został skonsultowany z ekspertami, a uzgodniony z dziekanami i samorządem studenckim. W moim przekonaniu gwarantuje on ciągłość prowadzenia wszystkich form zajęć i bezpieczny powrót w mury Politechniki Wrocławskiej zarówno nauczycieli akademickich, jak i studentów.

prof. Arkadiusz Wójs,
rektor