Złote odznaki, nagrody naukowe i stypendia dla naukowców PWr

W trakcie Święta PWr tradycyjnie wręczone zostały Nagrody Naukowe rektora PWr oraz stypendia naukowe. Trzem osobom przyznano także Złote Odznaki PWr z Brylantem. W sumie wyróżnienia odebrało 17 badaczy i badaczek z naszej uczelni.

Laureaci i laureatki Złotych Odznak PWr z Brylantem 2023

Odznaczeni Złotymi Odznakami z Brylantem w czasie uroczystości

Wyróżnienie przyznawane jest zasłużonym pracownikom oraz innym osobom, które wybitnie przyczyniły się do rozwoju Politechniki Wrocławskiej lub przysporzyły jej dobrego imienia.

Laureaci i laureatki Specjalnych Nagród Naukowych 2023

Laureaci specjalnych nagród rektora

Przeczytaj, kim są patroni Specjalnych Nagród Naukowych

Laureaci i laureatki Stypendiów Naukowych Rektora 2023

Podczas uroczystości wręczone zostały także stypendia rektora, które otrzymują wyróżniający się pracownicy - w kategoriach: aktywności publikacyjnej i projektowo-wdrożeniowej.

Laureaci stypendiów naukowych

Wydział Architektury:

Wydział Elektryczny:

Wydział Mechaniczno-Energetyczny:

Wydział Podstawowych Problemów Techniki:

Wydział Matematyki: