Laureaci piątej edycji konkursu Secundus [LISTA]

Data: 22.04.2024 Kategoria: książki/publikacje

Grafika ilustracyjna

100 młodych naukowców z PWr wyróżniono - w ramach trzynastu dyscyplin - w piątej edycji konkursu Secundus. To osoby z naszej uczelni, które posiadają największą sumą wartości punktowych w publikacjach, a w 2023 roku nie miały ukończonych 40 lat i nie posiadały habilitacji.

Pod uwagę brane są artykuły opublikowane w 2023 r. w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe.

Szczególne wyróżnienia oraz nagrody w wysokości 10 tys. zł otrzymało trzynaście osób zajmujących pierwsze miejsce w grupie osób nagrodzonych w danej dyscyplinie naukowej, pozostałym laureatom przyznano kwotę 5 tys. zł.

Pełna lista nagrodzonych za rok 2023 »

Poniżej prezentujemy dokonania trzynastu osób z poszczególnych dyscyplin naukowych prowadzonych na naszej uczelni, którze osiągnęły najlepsze wyniki w piątej edycji programu Secundus.