Program Secundus. Setka wyróżnionych

Data: 14.07.2021 Kategoria: aktualności ogólne

Zakończyła się druga edycja politechnicznego konkursu Secundus. Docenionych zostało w sumie 100 młodych naukowców, mogących się pochwalić największą sumą wartości punktowych w publikacjach.

Secundus to jeden z elementów promujących doskonałość naukową na naszej uczelni. W ramach programu nagrodami finansowymi zostało wyróżnionych stu młodych naukowców, którzy w 2020 roku nie ukończyli 40 lat i nie posiadali habilitacji, a mogą się pochwalić największą sumą wartości punktowych w publikacjach.

Pod uwagę wzięte zostały artykuły opublikowane w 2020 r. w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe.

Szczególne wyróżnienie oraz nagrodę w wysokości 10 tys. zł otrzymało 12 osób zajmujących pierwsze miejsce w grupie osób nagrodzonych w danej dyscyplinie naukowej, pozostałym laureatom przyznano kwotę 5 tys zł.

Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj

Laureaci drugiej edycji programu Secundus

Oto dwunastka reprezentantów poszczególnych dyscyplin naukowych, prowadzonych na naszej uczelni, wyróżnionych w drugiej edycji programu Secundus: