Wybierz idealnego pracodawcę i wygraj nagrody!

Data: 11.03.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

badanie2.jpg

Ruszyła kolejna edycja badania „Mój Idealny Pracodawca”. To akcja, która ma na celu poznanie oczekiwań studentów wobec pracy i ich  pracodawcy. Tegoroczna edycja prowadzona jest przez KN Project Management Group pod patronatem Biura Karier PWr.

Wypełnij ankietę!

Osoby, które wypełnią ankietę, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody. Regulamin konkursu znajduje się na stronie Biura Karier.

Badanie jest w pełni anonimowe. Odpowiedzi każdego studenta i studentki mają realny wpływ na wyniki badań i są przekazywane pracodawcom i rekruterom. Uczestnicy, którzy udostępnią w ankiecie swój adres e-mail, mają szansę wygrać uczelniane gadżety: bluzę, czapkę z daszkiem, torbę albo skarpetki.