Wpadnij na Wolves Summit 2023

Data: 22.05.2023

wolves.jpg

Poszukujesz pracy? Jesteś studentem/studentką, która kończy studia i chcesz dołączyć do szybko rozwijającego się świata startupów i innowacji? Wpadnij na Wolves Summit 2023, największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal startupowy!

Wydarzenie łączące więcej niż 2000 startupów i inwestorów odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym w dniach 23-25 maja 2023.

Jak przy poprzedniej edycji, organizatorzy oferują bezpłatne bilety typu „Attendee ticket” dla studentów, absolwentów i entuzjastów technologii, żeby umożliwić większej liczbie utalentowanych młodych ludzi łatwiejszy dostęp do światu innowacji i startupów.

Bilet „Attendee ticket” daje dostęp do oglądania wszystkich scen oraz możliwość spotkań 1:1 z przedstawicielami startupów, funduszy inwestorskich oraz korporacji.