Wolontariat IT for SHE 2021

Data: 16.06.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Fundacja Perspektywy Women in Tech w porozumieniu z Programem Projektor organizuje rekrutację do V edycji WOLONTARIATU IT for SHE, w ramach którego poprowadzisz dwa projekty edukacyjne w formie zajęć online z programowania i nowych technologii dla dzieci ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce w terminie lipiec - październik.

wolontariat_it.jpg

Co oferuje program?

• sprawdzisz się w roli ekspertki i edukatorki nowych technologii
  • zainspirujesz dzieci ze szkół podstawowych,
  • weźmiesz udział w szkoleniach o tym, jak edukować w nowych technologiach, pracować z dziećmi oraz jak występować,
  • publicznie nawet w erze online’u,
  • uruchomisz swój potencjał.

Podczas spotkań online będziesz pokazywać piękno technologii dzieciom, które już nie mogą się doczekać na spotkania z Tobą!
Nie martw się - nie będziesz w tym sama. Otrzymasz kompleksowe szkolenie z najlepszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały program. Projekty prowadzone są w parach, więc masz szansę poznać nowe, ciekawe osoby! Możesz zgłosić się również z koleżanką!

Sprawdź na czym polega Wolontariat IT for SHE i aplikuj