Szkolenie dla opiekunów nad chorymi na COVID-19

Data: 05.01.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Studentko, studencie! Jeśli chcecie zdobyć wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziecie potrafili samodzielnie zaopiekować się chorym członkiem rodziny, udzielić pierwszej pomocy, wspomóc lekarza czy pielęgniarkę w ich pracy – zgłoście się!

Szkolenie przeznaczone jest dla młodzieży akademickiej, która chce i może zaangażować się w prace wspierające leczenie i opiekę nad chorymi na COVID-19.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej, pielęgniarstwa, organizacji opieki zdrowotnej, obsługi urządzeń medycznych i higieny szpitalnej.

Szkolenie odbędzie się w systemie online (6 godzin) oraz w formie zajęć praktycznych na fantomach (4 godziny). Po zakończeniu uczestnik otrzyma certyfikat.

Organizatorami szkolenia są: Dolnośląski Urząd Wojewódzki i Politechnika Wrocławska.

Zgłoszenia należy przesyłać do końca stycznia, na adres: rekrutacja@pwr.edu.pl.