Praca dla studentów przy wydarzeniach na PWr

Data: 21.08.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

studenci_plaskie.jpg

Poszukujemy studentek i studentów do pracy przy organizacji Wrocławskiego Salonu Maturzystów oraz Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zgłoś się już dziś!

Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2023 – praca od 11 do 13 września w budynku D-20 (w sumie 16 godzin). Obowiązki: rozkładanie materiałów, obsługa recepcji, kierowanie ruchem.

Dolnośląski Festiwal Nauki na PWr – praca 16 września (w godz. 9.00-17.00) oraz w terminie 18-22 września w godzinach 7.30-15.30 na terenie całego kampusu uczelni (istnieje możliwość pracy w wybranych dniach). Zakres obowiązków: obsługa recepcji, kierowanie ruchem, pomoc przy organizacji imprez wiodących.

Chętni mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres mailowy: dfn@pwr.edu.pl, w tytule wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz nazwę imprezy.

Decyduje kolejność zgłoszeń.