Nabór na partnera w w konkursie 03.01 Dostępność podmiotów szkolnictwa wyższego

Data: 29.04.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Politechnika Wrocławska na podstawie art. 39 ustawy z dnia z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 ogłasza nabór na Partnera w celu przygotowania i realizacji projektu w konkursie dotyczącym realizacji działań mających na celu zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami możliwości skorzystania z oferty szkolnictwa wyższego.

Głównym celem naboru jest wyłonienie partnera, który będzie aktywnie współpracował przy przygotowaniu wniosku aplikacyjnego oraz przy realizacji projektu skierowanego do dofinansowania. Partnerstwo ma na celu wniesienie do projektu wartości dodanej, dzięki współpracy z podmiotem, który posiada udokumentowane doświadczenie w zakresie zwiększania dostępności edukacji na poziomie szkoły wyższej pośród osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Wspólna realizacja projektu z partnerem, który ma bogate doświadczenie we współpracy z różnorodnymi szkołami wyższymi w Polsce, który w zakresie swojego działania wspiera zarówno kandydatów na studia, studentów, jak i absolwentów szkół wyższych, pozwoli bazować na znacznie szerszej wiedzy i doświadczeniu, a to w konsekwencji daje szanse uzyskania wyższej jakości merytorycznej rezultatów osiągniętych w ramach projektu.

Ogłoszenie o naborze [ .pdf 847.05 KB ]

08-05-2024