Kursy i szkolenia Unite! dla pracowników uczelni

Data: 26.03.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy wszystkich pracowników uczelni do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń organizowanych przez uczelnie partnerskie sieci Unite!. Jednym z celów sojuszu jest rozwój kadry naukowo-dydaktycznej i administracyjnej poprzez wspólny program szkoleniowy.

Oferta znajduje się w dedykowanym katalogu i obejmuje kursy oraz szkolenia uzupełniające istniejącą ofertę szkoleń na PWr. Tematy dotyczą m.in. dydaktyki, umiejętności miękkich, dobrostanu i wielokulturowości.

Szkolenie pracowników - zdjęcieSzkolenia są oferowane w różnych formatach i językach, najczęściej są też bezpłatne i prowadzone w formule online. Katalog jest na bieżąco uzupełniany o nowe propozycje.

Najbliższe szkolenia:

• 10 kwietnia, Beyond words: exploring the use of non-verbal communication when teaching, kurs online w języku angielskim, organizowane przez UPC;
  • 19 kwietnia, Mastering Confident Communication for Faculty and Staff - Reducing Vocal Fillers, kurs online w j. anglieskim, organizowane przez PWr;
  • 24 kwietnia, Intercultural and Virtual Escaperoom, kurs online w j. angielskim, organizowane przez TU Darmstadt.