Kubek dla wykładowcy 2022

Data: 23.05.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zdjęcie ilustracyjne

Po raz dziesiąty wybieramy najlepszych i najsympatyczniejszych wrocławskich wykładowców. Do 29 maja możecie zgłaszać swoje propozycje.

Akademickie Radio Luz od 10 lat wyróżnia wykładowców uczelni z Wrocławia, organizując konkurs „Kubek dla wykładowcy”. Do niedzieli studenci i absolwenci wrocławskich szkół wyższych mogą zgłaszać nazwiska najlepszych – ich zdaniem – prowadzących.

Zgłoszenia - z podanym imieniem i nazwiskiem kandydata, krótkim uzasadnieniem oraz nazwą uczelni, na której pracuje - należy wysyłać na adres kubek@radioluz.pwr.edu.pl.

Spośród wszystkich kandydatur wybrana zostanie finałowa dziesiątka osób, które wskazywane były najczęściej. Od 30 maja będzie można na nie głosować za pośrednictwem ankiety na Facebooku.

Pięć osób z największą liczbą głosów zostanie nagrodzonych „Kubkiem dla wykładowcy” oraz zaproszonych do studia Radia Luz na specjalny wywiad.

W plebiscycie mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, jednak nie mogą być to pracownicy sprawujący funkcje zarządzające oraz zwycięzcy poprzednich edycji.

W przeszłości laureatami konkursu byli m.in. dr Adam Sieradzki i prof. Jacek Cichoń z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki, prof. Jan Miodek czy dr inż. arch. Jerzy Łątka z Wydziału Architektury.