Konkurs Eko-PWr: czekają nagrody dla studentów i doktorantów PWr

Data: 08.06.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Do 21 czerwca można zgłaszać swój udział w konkursie Eko-PWr pt. „Nagrody Santander Eko dla studentów i doktorantów PWr”. Zadaniem uczestników jest stworzenie koncepcji projektowej innowacyjnej instalacji ekologicznej, z uwzględnieniem możliwości praktycznego zastosowania zaproponowanego rozwiązania na terenie kampusu.

slider.jpg

W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno autorzy projektów indywidualnych, jak i prace maksymalnie czteroosobowych grup. Suma nagród wynosi 6 500 zł.

Rekrutacja konkursowa składa się z dwóch etapów:

• W etapie I w dniach 8-21 czerwca wszyscy kandydaci chcący wziąć udział w Konkursie powinni zarejestrować się na platformie Santander Scholarschips podając dane personalne oraz przedstawiając nazwę i krótkie streszczenie projektu ekologicznego.
  • Prace spełniające warunki formalne zostaną zakwalifikowane do etapu II, w trakcie którego w dniach 23-30 czerwca 2021 r. kandydaci uzupełnią swoje aplikacje o prezentację rozwiązań oraz opis i argumentację jakości projektu ekologicznego, podkreślając innowacyjność, oryginalność i nowatorstwo pomysłu oraz wskazując możliwość praktycznego zastosowania zaproponowanego rozwiązania na terenie Politechniki Wrocławskiej.

Z nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybierze najlepsze, które zostaną zakwalifikowane do prezentacji przed komisją.

Spośród zaprezentowanych rozwiązań zostaną wyłonieni laureaci I, II i III miejsca. Wartość nagród:

• I miejsce – 3 000 zł,
  • II miejsce – 2 000 zł,
  • III miejsce – 1 500 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie.