Dostęp do „Pulsu Biznesu” dla społeczności PWr

Data: 02.06.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

pwr_puls_2022.jpg

Przypominamy, że cała społeczność naszej uczelni ma możliwość otrzymania darmowego dostępu do cyfrowych wydań dziennika „Puls Biznesu”.

Dlaczego nie warto być prymusem? Dlaczego praca w bałaganie jest dobra? Jak obrócić ataki na swoją korzyść? Jak zwiększyć pewność siebie? Jak przekonać do siebie innych? Jak zostać szefem, za którym ludzie skoczą w ogień? To tylko kilka tematów, które ukazały się w ponad stu publikacjach w Akademii Lidera PB – sekcji „Pulsu Biznesu” poświęconej przywództwu, zarządzaniu i rozwojowi osobistemu.

Na Politechnice Wrocławskiej można czytać dziennik „Puls Biznesu” w wersji Premium za darmo! Bezpłatną prenumeratę mogą uruchomić studenci, doktoranci oraz pracownicy uczelni w tym miejscu.

Zapraszamy do lektury najbardziej opiniotwórczego dziennika biznesowego w Polsce, który śledzi trendy, działania największych firm i technologicznych, start-upów, a także programy finansowania nowatorskich rozwiązań i wprowadzania ich na rynek.

Darmowa subskrypcja jest możliwa dzięki współpracy PWr, „Pulsu Biznesu” oraz Antal i Personnel Service.