Akcja upamiętnienia zmarłych profesorów PWr

Data: 24.10.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Grafika ilustracyjna akcji

Na 30 i 31 października (poniedziałek i wtorek) zaplanowano tegoroczną akcję upamiętnienia zmarłych profesorów Politechniki Wrocławskiej. Wolontariusze zapalą symboliczne znicze i złożą wieńce na grobach zmarłych. Zapraszamy do dołączenia do akcji.

Akcja będzie prowadzona w godz. 10-15 na cmentarzach:

• przy ul. Grabiszyńskiej,
  • przy ul. Osobowickiej,
  • przy ul. Smętnej,
  • przy ul. Bujwida.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie się przez formularz bądź e-mailowo na adres: kamil.nawirski@pwr.edu.pl.

Akcja jest współorganizowana przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Wrocławskiej. Więcej informacji na profilu wydarzenia na Facebooku.