Wystartowała rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PWr

Data: 23.05.2019 Kategoria: aktualności ogólne, aktywność studencka, komunikaty

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Do 14 czerwca można rekrutować się na studia III stopnia na naszej uczelni. Kandydaci mają do wyboru dwanaście dyscyplin kształcenia.

szkola_doktorska_mini.jpgSzkoła Doktorska Politechniki Wrocławskiej formalnie rozpocznie swoje działanie od 1 października 2019 roku, ale rekrutacja wystartowała już teraz. Kandydaci mogą podjąć naukę w jednej z dwunastu dyscyplin kształcenia:

Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

• architektura i urbanistyka,
  • automatyka, elektronika i elektrotechnika,
  • informatyka techniczna i telekomunikacja,
  • inżynieria biomedyczna,
  • inżynieria chemiczna,
  • inżynieria lądowa i transport,
  • inżynieria mechaniczna,
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych

• matematyka,
  • nauki chemiczne,
  • nauki fizyczne.

Dziedzina nauk społecznych

•  nauki o zarządzaniu i jakości.

Nabór potrwa do 14 czerwca. Dlaczego warto się zdecydować na Szkołę Doktorską na PWr? - To, co nas wyróżnia, to możliwość odbycia dodatkowego kursu dydaktycznego, który uprawnia do prowadzenia zajęć na uczelni lub bezpłatnej nauki języka angielskiego - tłumaczy Izabela Kurek z dziekanatu szkoły. - Inne szkoły takiej oferty nie mają.

Osoby zainteresowane realizacją doktoratów na naszej uczelni zapraszamy do dziekanatu, który znajduje się w pokoju 313 w budynku A-1 (wyb. Wyspiańskiego 27).

Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny można znaleźć na stronie szkoły