AIESEC PWr rekrutuje. Zgłoszenia do 7 października

Data: 05.10.2015 Kategoria: aktywność studencka

0DVRXPBwBfwctBkRo,aiesec_promo.jpg

Działający na Politechnice Wrocławskiej oddział organizacji AIESEC zachęca studentów, by dołączyli do jego szeregów. Proponuje im program członkowski Future Leaders

Future Leaders jest programen dla tych studentów, którzy - jak podkreśla AIESEC - chcą się rozwijać i jednocześnie kształtować lokalne środowisko. Organizacja proponuje im zaangażowanie się w jeden z trzech działów - "international operations", "marketing" lub "sales".

W ramach "international operations" studenci uczą się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne i wykorzystywać znajomość języka angielskiego w praktyce, dzięki kontaktom z zagranicznymi praktykantami.

Ci, którzy decydują się na dział "sales", uczą się technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych, a także mogą zbudować sobie sieć kontaktów. Marketingowcy z kolei planują i prowadzą kampanie promocyjne, uczą się zarządzania mediami społecznościowymi i obsługi programów graficznych.

AIESEC na Politechnice Wrocławskiej działa od 24 lat. Znane jest z takich projektów jak Dni Kariery, Program Ambasador, Global Citizen czy Pracodawca Roku. Organizacja ma swoje oddziały w 126 państwach na świecie. Więcej na jej temat tutaj.

Proces rekrutacyjny zaczyna się od wypełnienia aplikacji na stronie internetowej organizacji – tutaj. Można się zgłaszać do 7 października.

lucy