Złoty medal dla zawodników PWr na Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie

Data: 25.05.2016 Kategoria: sport

0DVRXPBwBfwctBkRo,amp_jezdz2016_5.jpg

Nasi sportowcy z AMP w jeździectwie przywieźli złoty medal w klasyfikacji uczelni technicznych i brązowy w klasyfikacji generalnej

- W zawodach wzięło udział 187 zawodników z 44 uczelni – informuje Ewa Najsarek, trenerka sekcji jeździeckiej na PWr. Mistrzostwa obejmowały dwie konkurencje - skoki i ujeżdżenie. Naszą uczelnię reprezentowali: Asenata Adamus, Jan Gajos, Natalia Kaczmarek, Kacper Król, Adrianna Kuryś, Maria Langner, Weronika Lipiec, Katarzyna Majewska, Monika Matuszewska, Maria Szmidt i Martyna Walków

– To był najlepszy start Politechniki Wrocławskiej na Akademickich Mistrzostwach Polski – cieszy się trenerka. Jej zawodnicy przywieźli złoty medal w kategorii uczelni technicznych i brązowy w klasyfikacji generalnej.
Zawody odbyły się 18-22 maja w Gajewnikach koło Łodzi.
red.

Na zdjęciu: Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie 2016 (fot. Andrzej Domiza, multi foto)