Dolnośląska Liga Międzyuczelniana: Siatkarki PWr bliżej finału

Data: 01.02.2016 Kategoria: sport

0DVRXPBwBfwctBkRo,siatkarki_zima1a.jpg

Drużyna siatkarek PWr pokonała zespół Uniwersytetu Przyrodniczego 3:0. Rozegrany 28 stycznia mecz był ostatnim spotkaniem w semestrze zimowym

- Nasze zawodniczki, zmagające się z kontuzjami i kolokwiami, przystąpiły wyjątkowo zmotywowane do rewanżowego spotkania z drużyną UP – relacjonuje Robert Jarosz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr, trener siatkarek.- Mocną bronią okazał się blok naszego zespołu oraz skuteczne kontrataki – dodaje.
Po przewie semestralnej, pod koniec lutego, nasze siatkarki zmierzą się z Uniwersytetem Wrocławskim i Ekonomicznym.
Wyniki rozgrywek DLM dostępne są tutaj.
red.

Na zdjęciu: Siatkarki PWr w meczu z Uniwersytetem Przyrodniczym (fot. archiwum drużyny)