Wirtualny Bieg o Puchar Rektora PWr 2021

Data: 13.11.2021
Organizator: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Tradycyjnie z okazji Święta Politechniki organizujemy Bieg o Puchar Rektora PWr. Startują w nim studenci, nauczyciele akademiccy, uczniowie ALO PWr, pracownicy i sympatycy naszej uczelni. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, wyścig będzie miał formułę wirtualną.

W rywalizacji będzie można wziąć udział od 13 do 15 listopada. W tym czasie każdy uczestnik indywidualnie musi pokonać jednorazowo dystans 5 lub 10 km w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, uwzględniając obowiązujące wytyczne sanitarne oraz przepisy ruchu drogowego. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem portalu internetowego datasport.pl. Zapisy ruszają 2 listopada.

Wyścig będzie się toczyć w kilku kategoriach: studentki i studenci, pracownicy - kobiety i mężczyźni do 50 lat (dotyczy również pracowników ALO) i powyżej 50 lat, absolwentki i absolwenci, uczennice i uczniowie ALO PWr.

Wirtualny Bieg o Puchar Rektora PWr

Szczegółowe warunki uczestnictwa opisane są w regulaminie wyścigu.

Dla uczestników przewidziano dyplomy, nagrody i okolicznościowe upominki. Wyścigowi towarzyszy także konkurs fotograficzny związany z wydarzeniem i Politechniką Wrocławską.

Organizatorami Wirtualnego Bieg o Puchar Rektora PWr 2021 są: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr oraz Akademicki Klub Sportowy PWr.