Upamiętnienie zmarłych profesorów PWr

Data: 28.10.2024
Organizator: NZS PWr

Plakat wydarzenia

Na 28 i 29 października (poniedziałek i wtorek) zaplanowano tegoroczną akcję upamiętnienia zmarłych profesorów Politechniki Wrocławskiej. Wolontariusze zapalą symboliczne znicze i złożą wieńce na grobach zmarłych.

Akcja będzie prowadzona w godzinach 9-15 na czterech cmentarzach:

• przy ul. Grabiszyńskiej,
  • przy ul. Osobowickiej,
  • przy ul. Smętnej,
  • przy ul. Bujwida.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie się przez formularz bądź e-mailowo na adres: kamil.nawirski@pwr.edu.pl.

Akcja jest współorganizowana przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Wrocławskiej. Więcej informacji na profilu wydarzenia na Facebooku.