Studio magisterskie 2024: spotkanie online dla kandydatów

Godzina: 10:00 - 12:30
Organizator: Politechnika Wrocławska

studio magisterskie 2024 - grafika ilustracyjna

Zapraszamy na spotkanie online - na kanale PWr na YouTube opowiemy o ofercie studiów magisterskich na naszej uczelni.

Dowiecie się, czego spodziewać na poszczególnych kierunkach studiów magisterskich, czym różni się ich program od programu studiów inżynierskich i jakie perspektywy zatrudnienia uzyskacie po ich ukończeniu.

Spotkania w formie online odbędą się we wtorek 30 stycznia i w środę 31 stycznia 2024 r. Zaczynamy o godzinie 10.00.

We wtorek będziemy rozmawiać o kierunkach z dziedzin:

• Matematyka i fizyka
  • Chemia
  • Bionauki
  • Zarządzanie
  • Mechanika i robotyka
  • Budownictwo i gospodarska przestrzenna

W środę natomiast o kierunkach z dziedzin:

• Automatyka, elektronika i elektrotechnika
  • Inżynieria środowiska i energetyka
  • Geonauki
  • Informatyka i telekomunikacja
  • Sztuczna inteligencja

Opowiemy także, dlaczego Szkoła Doktorska Politechniki Wrocławskiej – po uzyskaniu tytułu magistra – jest dobrym pomysłem na Twoją dalszą karierę zawodową.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa - będziecie mogli zadać pytania na czacie podczas spotkań online. Będą na nie odpowiadali pracownicy Działu Rekrutacji PWr, a wybrane zadamy gościom w studio.

Więcej informacji o kierunkach w tegorocznej rektutacji znajdziecie na stronie magisterskie.pwr.edu.pl. Zapraszamy!