Koncert dla uczczenia obchodów Święta Nauki we Wrocławiu

Data: 14.11.2022
Miejsce wydarzenia: Narodowe Forum Muzyki

Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola oraz prezydent Wrocławia zapraszają na honcert dla uczczenia obchodów Święta Nauki we Wrocławiu, który rozpocznie się 14 listopada o godz. 19.00 w Narodowym Forum Muzyki.

swieto_wroclaw_2022_koncert.jpgProgram:

Wojciech Kilar – Missa pro pace - msza na głosy solowe, chór mieszany i orkiestrę

Wykonawcy:

• Alan Urbanek - dyrygent,
  • Aleksandra Kubas-Kruk - sopran, Joanna Dobrakowska - alt,
  • Przemysław Borys - tenor, Bogdan Makal – bas,
  • połączone chóry akademickie Wrocławia,
  • Akademicka Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z udziałem nauczycieli akademickich Wydziału Instrumentalnego