Dzień Sztucznej Inteligencji na Politechnice Wrocławskiej

Data: 18.05.2023
Miejsce wydarzenia: bud. A-1

W czwartek, 18 maja, na Politechnice Wrocławskiej zaplanowano AI Day@WroclawTech 2023. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich naukowców, którzy realizują badania nad sztuczną inteligencją lub jej zastosowaniami.

W programie znalazły się m.in. wykłady i prezentacje prowadzonych na PWr badań, panel dyskusyjny z udziałem ekspertów, hackaton Hack4WroclawTech, a także wykład prof. prof. Nitescha Chawli (University of Notre Dame) w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego.

Harmonogram wydarzenia:

8:00 – 15:00 – Hackathon Hack4WroclawTech (Strefa Kultury Studenckiej, bud. C-18) - rejestracja zespołów

9:30 – 10:30 – wykłady i prezentacje badań na Politechnice wprowadzające w świat sztucznej inteligencji (aula, bud. A-1) - wstęp otwarty

od 9:30 – strefa AI w holu budynku A-1 - wstęp otwarty

13:00 – Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe z udziałem prof. Nitescha Chawli z University of Notre Dame (aula, bud. A-1) - obowiązuje rejestracja

14:30 – panel dyskusyjny z udziałem ekspertów (aula, bud. A-1) - wstęp wolny

16:00 – prezentacja zwycięskich pomysłów z Hackathonu Hack4WroclawTech  (Strefa Kultury Studenckiej, bud. C-18) - wstęp wolny