Akademickie Targi Pracy

Miejsce wydarzenia: bud. C-13
Organizator: Biuro Karier PWr, Fundacja Manus

40_targipracy_2024_slajder_pwr_1010x350.jpg

Już po raz 40. zapraszamy na kampus Politechniki Wrocławskiej i spotkanie z najlepszymi pracodawcami różnych branż. Dwudniowe Akademickie Targi Pracy wystartują we wtorek, 12 marca, tradycyjnie w budynku C-13.

Targi na PWr to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także nawiązania relacji oraz zapoznania się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym przez firmy. W tym roku zapraszamy na dwa dni wydarzeń::

• 12 marca 2024 Dzień Inżynierski (godz. 9-15, bud. C-13),
  • 13 marca 2024 Dzień IT ze strefą inżynierską (godz. 9-15, bud. C-13).

– Przed nami dwa dni wypełnione po brzegi różnego rodzaju atrakcjami. Najważniejsze są oczywiście spotkania z pracodawcami oraz kwestie związane z doradztwem zawodowym czy networkingiem, ale nie zabraknie możliwości konsultacji swojego CV na miejscu, czy szansy na zrobienie sobie profesjonalnej fotografii. Akurat to cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, bo nasz fotograf przygotowuje zdjęcia na miejscu i niemal od razu przekazuje je kandydatowi – mówi Beata Janek z Fundacji Manus, która współorganizuje wydarzenie.

Największe w Polsce Akademickie Targi Pracy od wielu lat organizowane są wspólnie przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz właśnie Fundację Manus. W programie, oprócz ponad 120 wystawców, są także konkursy z nagrodami, spotkania z doradcami zawodowymi, konsultacje dokumentów aplikacyjnych.

– Zainteresowanie targami wśród studentów systematycznie rośnie, bo potrzeby w tym względzie są duże. Jest to znakomita okazja, żeby spotkać się z potencjalnym pracodawcą i zadać kluczowe pytania, które pomogą świadomie zaplanować ścieżkę swojej kariery. Zapraszamy studentów i absolwentów ze wszystkich uczelni, a także osoby szukające pracy – dodaje Beata Janek.

Sponsorami 40. Edycji Akademickich Targów Pracy są firmy Horizon Automation, COWI oraz Volvo.

Więcej informacji na Facebooku oraz na stronie wydarzenia.