Zobacz nowy wygląd sali DKF i obejrzyj „Jasminum”

Data: 16.10.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

dkf_nova_plaskie.jpg

W piątek, 27 października, odbędzie się uroczyste otwarcie odrestaurowanej sali 329 w budynku A-1. W trakcie wydarzenia zaplanowano specjalny pokaz filmu „Jasminum” w reżyserii Jana Kolskiego. Początek o godz. 18. Chętni mogą się zapisywać do 19 października.

Sala, z której korzysta Dyskusyjny Klub Filmowy „Politechnika” została odnowiona dzięki dofinansowaniu z projektu Polytechnica Nova w kategorii „Społeczna Odpowiedzialność Uczelni”. Wprowadzone usprawnienia pozwalają na realizację projekcji w nowym wydaniu i propagowanie kulturę wśród społeczności uczelni i Wrocławia. Wydarzeniu, na którym pojawią się specjalni goście, związani od lat z uczelnią, kulturą i DKF, towarzyszyć będzie prelekcja wprowadzająca do filmu.

Zapisy na wydarzenie trwają do 19 października.

Link dla pracowników

Link dla studentów