Zgłoś swój projekt studencki i otrzymaj grant

Data: 10.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

granty_stowarzyszenie_plaskie.jpg

Wystartował konkurs grantowy Stowarzyszenia Absolwentów PWr. Do 2 listopada studenci naszej uczelni mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów o związanych z informatyką, telekomunikacją i elektroniką.

Zwycięskie projekty zostaną ogłoszone 22 listopada. W puli konkursu jest 5 tysięcy złotych.

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie stowarzyszenia.

W razie pytań i wątpliwości należy pisać na absolwenci@pwr.edu.pl.

Tematyczny konkurs grantowy na projekty studentów Politechniki Wrocławskiej organizuje Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej przy wsparciu finansowym firmy Orvaldi Power Protection.