Zbiórka na leczenie pracowniczki W4

Data: 27.03.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

4545fd359de0992b1a81398140360443.jpg

Pracująca na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Magdalena Regeńczuk uległa w 2023 r. wypadkowi. Aby wrócić do normalnej sprawności potrzebuje rehabilitacji. Zapraszamy do wsparcia naszej pracowniczki.

31 grudnia 2023 r. Magdalena Regeńczuk uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. W trakcie spaceru z psem niefortunnie upadła  przed domem i złamała piszczel. Niestety leczenie szpitalne i kolejne zabiegi nie przyniosły poprawy. Obecnie (koniec marca 2023 r.) Magdalena Regeńczuk ma niedowład kończyny (brak czucia w stopie, porażenie nerwu strzałkowego, tzw. opadająca stopa). Aby wrócić do normalnej sprawności potrzebuje pilnej rehabilitacji. Niestety jest ona kosztowna.

Pomóc można wpłacając pieniądze na portalu zrzutka.pl. Zapraszamy do wsparcia pracowniczki naszej uczelni.