Zbiórka charytatywna dla emerytowanych pracowników PWr

Data: 22.11.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Na portalu zrzutka.pl trwa charytatywna zbiórka na rehabilitację małżeństwa absolwentów Wydziału Elektroniki PWr i następnie wieloletnich pracowników - obecnie już emerytowanych - naszej uczelni: dr. inż. Krzysztofa Kardacha (Wydział Elektroniki) i Zofii Kardach (Wydział Architektury). Oboje ulegli tragicznemu wypadkowi samochodowemu i z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Obecnie, po dwóch miesiącach hospitalizacji, oboje zostali już wypisani ze szpitala i przebywają w klinice rehabilitacyjnej (wstępnie na okres 6 tygodni), gdzie udało się zorganizować dla nich kompleksową rehabilitację. Wciąż jednak przed nimi kolejne zabiegi oraz długa i kosztowna rehabilitacja.

Dlatego w imieniu rodziny bardzo prosimy o wsparcie tej akcji. Link do zbiórki: zrzutka.pl/z/ZKK.