Zbiórka charytatywna dla babci absolwentki W8

Data: 25.04.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Na portalu siepomaga.pl trwa charytatywna zbiórka na leczenie i rehabilitację 92-letniej Jadwigi Baran, babci absolwentki dawnego Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Pani Jadwiga była nauczycielką, wykładowczynią, szkolnym pedagogiem oraz specjalistą od języka rosyjskiego i francuskiego, a obecnie cierpi na bardzo poważne problemy ortopedyczne, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie.

Operacja w tym przypadku jest zbyt ryzykowna ze względu na zły stan żył, kręgosłupa oraz choroby serca, ale możliwe jest podjęcie leczenia i rehabilitacji pod opieką dr n. med. Adama Kwiecińskiego w klinice OXETIC Medical System. Terapia daje szansę na poprawę stanu zdrowia, jest jednak bardzo kosztowna.

Akcję można wesprzeć w tym miejscu.