Wystartowały konkursy w ramach projektu InteDocSchool (NAWA STER)

Data: 13.05.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szkoła Doktorska PWr zaprasza doktorantów i nauczycieli akademickich naszej uczelni do aplikowania w konkursach projektu InterDocSchool (program STER) finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

W ramach programu finansowane będą:

• stypendia dla najlepszych doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr realizujących doktorat we współpracy międzynarodowej;
  • wyjazdy zagraniczne doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr;
  • międzynarodowe szkoły letnie/zimowe dla doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr;
  • profesorowie wizytujący;
  • nowe kursy w Szkole Doktorskiej PWr.

Więcej szczegółów na temat samego projektu oraz ogłoszenia konkursowe można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Szczegółowy harmonogram konkursów można znaleźć tutaj.