Wystartowały kolejne konkursy w ramach projektu InteDocSchool (NAWA STER)

Data: 19.11.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szkoła Doktorska PWr zaprasza doktorantów i nauczycieli akademickich naszej uczelni do aplikowania w konkursach projektu InterDocSchool (program STER) finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

W ramach programu finansowane są:

• stypendia dla najlepszych doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr realizujących doktorat we współpracy międzynarodowej;
  • wyjazdy zagraniczne doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr;
  • międzynarodowe szkoły letnie/zimowe dla doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr;
  • profesorowie wizytujący;
  • nowe kursy w Szkole Doktorskiej PWr.

Aktualnie otwarte są dwa konkursy: międzynarodowe szkoły letnie/zimowe dla doktorantów Szkoły Doktorskiej PWr oraz profesorowie wizytujący. Termin składania aplikacji mija 20 grudnia 2021 r.

Więcej szczegółów na temat samego projektu oraz ogłoszenia konkursowe można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Szczegółowy harmonogram konkursów można znaleźć tutaj.