Wykuj formę! Zajęcia sportowe dla pracowników i doktorantów

Data: 28.03.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

w_na_sportowo.jpg

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr zachęca do aktywności całą społeczność akademicką. Trenerzy z naszej uczelni przygotowali specjalną ofertę zajęć rekreacyjno-sportowych dla pracowników i doktorantów.

Obejmuje ona zarówno treningi płatne, jak i bezpłatne warsztaty.

Zajęcia rekreacyjno-sportowe w ofercie komercyjnej to cuban salsa, modelowanie ciała, pilates, tango argentyńskie, zdrowy kręgosłup. Szczegóły dotyczące zapisów tutaj.

Wystartował już cykl bezpłatnych warsztatów sportowych z takich dyscyplin jak: badminton, nordic walking, piłka siatkowa, tenis stołowy. Na zajęcia nie obowiązują zapisy – wystarczy przyjść i ćwiczyć pod okiem trenera. Niektóre dyscypliny wymagają własnego sprzętu sportowego (badminton, tenis stołowy – rakiety, lotki/piłeczki). Szczegóły dotyczące terminów i prowadzących dostępne są tutaj.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr oferuje zajęcia z blisko 40 dyscyplin, w tym także dla studentów z niepełnosprawnością. Organizuje wiele wydarzeń promujących aktywność sportową, np. Tydzień Sportu czy Bieg o Puchar Rektora PWr.

Zajęcia prowadzone są w nowych obiektach sportowych m.in. w hali sportowej przy ul. Chełmońskiego 16, gdzie do dyspozycji studentów i pracowników jest m.in. sala do koszykówki, siatkówki, tańca, sportów walki i fitness, a także siłownia.

O sukcesach sportowych naszych studentów i pracowników można poczytać na profilu facebookowym Akademickiego Klubu Sportowego SWFiS.