Wybierz tematy szkoleń w ramach programu BK UP! [ANKIETA]

Data: 25.09.2023

bk_up_20232024_na_strone.png

Między 27 listopada a 1 grudnia 2023 r. prowadzone będą szkolenia w ramach tegorocznej edycji wydarzenia BK UP! Co będzie tematem tych zajęć? Zdecyduj!

Biurokarierowy Kurs Umiejętności Praktycznych to cykl darmowych szkoleń, prowadzonych przez pracodawców, profesjonalistów i praktyków różnych branż. Ich celem jest ułatwienie zdobycia kompetencji cenionych na rynku pracy oraz poznanie możliwości wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w życiu zawodowym.

Szkolenia mają odpowiadać na potrzeby studentów i studentek PWr, dlatego program powstaje na podstawie zgłoszonych przez was potrzeb. Możesz głosować na wskazane propozycje oraz zgłaszać własne pomysły.

Na wypełnienie ankiety masz czas do 20 października

Osoby, które to zrobią i zostawią swój e-mail będą miały pierwszeństwo przy zapisach na szkolenia oraz wezmą udział w losowaniu bluzy PWr.