Wybierz swojego idealnego pracodawcę

Data: 06.03.2023

mip_pl_plaskie.jpg

Ruszyła kolejna edycja badania „Mój Idealny Pracodawca”. Znów przekonamy się, które z firm - według naszych studentek i studentów - uważane są za najlepszych pracodawców na rynku. Czekamy na Twoją opinię!

Wypełniając ankietę, przygotowaną przez Brygadę Kariery naszego uczelnianego Biura Karier, pomożesz wyłonić godne polecenia firmy, a przede wszystkim masz realny wpływ na dostosowywanie warunków zatrudnienia do potrzeb osób wchodzących na rynek pracy.

Na wyniki badania czekają też pracodawcy i rekruterzy. Pozwolą one im stawać się jeszcze bardziej otwartymi na zatrudnianie studentów i absolwentów PWr oraz zapewniać im jak najlepsze warunki do zdobywania kompetencji i doświadczenia zawodowego.

Ankieta jest w pełni anonimowa i możesz ją wypełnić bez względu na to, czy i jakie doświadczenie zawodowe posiadasz. Ci uczestnicy, którzy udostępnią także swoje adresy e-mail, będą mieli szansę na nagrody. Czekają politechniczne gadżety (bluzy, skarpetki i kultowe kubki).

KLIKNIJ tutaj i wypełnij ankietę już dziś