Wracają tandemy językowe od Unite!

Data: 22.01.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

language_tandem_activity.png

Hiszpański, kataloński, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, fiński, portugalski, polski lub angielski - jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w którymkolwiek z tych języków, to pomogą Ci w tym wirtualne tandemy językowe od Unite! Ruszyły właśnie zapisy do drugiej edycji programu.

Ta inicjatywa sieci Unite! oferuje możliwość doskonalenia dowolnego z elementów językowych. To świetna okazja, aby rozwinąć umiejętności językowe jednocześnie poznając innych studentów i ich kulturę oraz poszerzając swoją międzynarodową sieć kontaktów.

Pierwsza edycja inicjatywy uruchomiona w październiku 2023 r. zgromadziła prawie 50 wirtualnych tandemów językowych.

Jak to działa?

Zarejestruj się na Language Tandems Metacampus do 4 lutego 2024 r. Zostaniesz połączony ze studentem odpowiadającym Twoim zainteresowaniom językowym w ciągu dwóch tygodni. Pamiętaj, że dopasowanie uczniów do Tandemu Językowego zależy od oferty i zapotrzebowania uczestników.

Dodatkowe informacje na stronie sieci Unite!