Wnioski na świadczenie mikołajowe

Data: 18.10.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Można już składać wnioski do Działu Spraw Osobowych o przyznanie świadczenia mikołajowego. Na zgłoszenia pracownicy i emeryci uczelni mają czas do 29 października.

Wniosek i regulamin można znaleźć na stronie DSO (dostęp z sieci PWr lub przez VPN) bądź na stronie głównej, w zakładce Świadczenia mikołajowe.

Wypełniony dokument wraz z klauzulą informacyjną należy:

• przesłać w formie elektronicznej - wyłącznie przy użyciu pracowniczego maila - na adres mikolaj@pwr.edu.pl (dokument jest w pełni edytowalny. Należy go pobrać, wypełnić podświetlone pola i wysłać na wskazany powyżej adres);

lub

• wydrukować (w wersji dwustronnej), wypełnić i złożyć w Sekcji Rekrutacji, Szkoleń i Spraw Socjalnych Działu Spraw Osobowych (bud A-1, pok. 106)  w godz. 10-14.00.

Świadczenie mikołajowe będzie wypłacone oddzielną listą wypłat na rachunek bankowy.