Wkrótce Tydzień Sportu na PWr. Zgłoś się już dziś

Data: 29.10.2023

Grafika Tygodnia Sportu na PWr

Przed nami kolejny Tydzień Sportu na PWr! Zapraszamy studentów i pracowników uczelni oraz uczniów ALO do udziału w aktywnościach zaplanowanych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Tegoroczna rywalizacja będzie się toczyć w dziesięciu dyscyplinach.

Zmagania w sześciu indywidualnych (badminton, cuban salsa, ergometr, fitness, joga, tenis stołowy) oraz czterech drużynowych konkurencjach (futsal, koszykówka, piłka siatkowa, unihokej) rozpoczną się już 13 listopada i potrwają do 18 listopada.

Zapisy, regulamin oraz dokładny terminarz zawodów można znaleźć na stronie internetowej SWFiS.

W związku z pracami prowadzonymi na Moście Zwierzynieckim tegoroczny Bieg o Puchar Rektora został przełożony na inny termin.