Politechnika Nowych Szans: specjalistyczne warsztaty dla pracowników

Data: 29.06.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy pracowników uczelni do udziału w specjalistycznych warsztatach z zakresu wsparcia osób w kryzysie zdrowia psychicznego oraz spektrum autyzmu, zespołem Aspergera i chorobami neurologicznymi.

Szkolenia organizowane w ramach projektu „Politechnika Nowych Szans” skierowane są do kadry naukowo-dydaktycznej. Mają formę warsztatów w formule on-line i bazują na symulacjach i studiach przypadków.

Warsztaty są jednodniowe (godz. 8.00-16.00) lub dwudniowe (godz. 9.00-13.30) - w zależności od wybranego terminu.

Aktualny harmonogram szkoleń:

Lipiec 2021
08-09.07 - Nauczanie języków obcych z niepełnosprawnością słuchu.
12-13.07 - Wsparcie w procesie nauczania osób ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera i chorobami neurologicznymi.
15.07 - Wsparcie w kryzysie zdrowia psychicznego.

Sierpień 2021
05.08 - Wsparcie w procesie nauczania osób ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera i chorobami neurologicznymi.
13.08 - Wsparcie w kryzysie zdrowia psychicznego.
23-24.08 - Nauczanie języków obcych z niepełnosprawnością słuchu.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz harmonogram szkoleń można znaleźć na stronie projektu „Politechnika Nowych Szans”.

Szkolenia mają na celu:

• zapoznanie się z aktualną wiedzą;
  • poznanie zagrożeń i możliwości;
  • zdobycie praktycznych umiejętności pomocnych w procesie wspierania.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

• Dokumenty w formie skanów lub plików word przesyłać na adres pns.rekrutacja@pwr.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości termin szkolenia.
  • Dokumenty w formie papierowej złożyć przez Sekcję Korespondencji Działu Ochrony Mienia i Korespondencji (z dopiskiem Dział Dostępności).

Więcej informacji udziela Małgorzata Rzewnicka (tel. 71 340 75 43, kom. +48 666 906 455).