VII edycja konkursu Młode Talenty

Data: 22.02.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Ruszyły zapisy do udziału w VII edycji konkursu Młode Talenty, organizowanego przez Dolnośląski Klub Kapitału. Ideą konkursu jest promocja i nagradzanie studentów oraz młodych pracowników nauki.

Nagrody są przyznawane w następujących kategoriach:

• sukces naukowy,
  • sukces w zakresie innowacji,
  • sukces w działalności społecznej,
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej,
  • sukces sportowy,
  • sukces artystyczny.

Konkurs „Młode Talenty” odbywa się w trzech etapach:

• I etap (uczelniany): spośród zgłoszeń Uczelniana Kapituła Konkursu wytypuje maksymalnie trzech kandydatów z każdej kategorii (w poszczególnych kategoriach dopuszczalne są zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i zespołowe).
  • II etap: Kapituła Dolnośląskiego Klubu Kapitału wybiera trzech nominowanych w każdej kategorii.
  • III etap: Wielka Gala, na której ogłaszani są laureaci w każdej kategorii oraz przyznawane są nagrody dla laureatów i nominowanych.

Skan ankiety zgłoszeniowej  wraz z niezbędnymi dokumentami (CV: maksymalnie 1 strona A4 oraz zwięzły opis osiągnięcia: maksymalnie 1 strona A4 -> szablon do pobrania poniżej) należy wysłać do 19 marca na adres katarzyna.szybalska@pwr.edu.pl. Przesyłane pliki należy zatytułować nazwiskiem oraz nazwą dokumentu: Nazwisko_CV.

Laureaci konkursu otrzymają dedykowane statuetki oraz nagrody pieniężne.

Linki do dokumentów: