V edycja konkursu Młode Talenty

Data: 23.03.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dział Studencki zaprasza do udziału w V edycji konkursu Młode Talenty, organizowanego przez Dolnośląski Klub Kapitału. Ideą konkursu jest promocja i nagradzanie studentów oraz młodych pracowników nauki.

mlode_talenty_post.jpgNagrody są przyznawane w następujących kategoriach:

• sukces naukowy,
  • sukces w zakresie innowacji,
  • sukces artystyczny,
  • sukces w działalności społecznej,
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej,
  • sukces sportowy.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

• Etap I (uczelniany): spośród zgłoszeń Uczelniana Kapituła Konkursu wytypuje maksymalnie trzech kandydatów z każdej kategorii (w poszczególnych kategoriach dopuszczalne są zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i zespołowe).
  • Etap II: kandydaci zgłoszeni przez Uczelnię zostaną ocenieni przez Kapitułę Dolnośląskiego Klubu Kapitału.

Skan ankiety zgłoszeniowej wraz z niezbędnymi dokumentami (CV: maksymalnie jedna strona A4 oraz zwięzły opis osiągnięcia: maksymalnie jedna strona A4) należy wysłać na adres beata.janek@pwr.edu.pl do środy, 31.03.2021 r.

Laureaci otrzymają dedykowane statuetki oraz nagrody pieniężne.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie.