Ucz się języków w Tandemach Językowych Unite!

Data: 25.10.2023

Hiszpański, kataloński, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, fiński, portugalski, polski -  chcesz się nauczyć lub poprawić swoją znajomość któregoś z tych języków? Masz teraz okazję. Wszystko dzięki Tandemom Językowym sieci Unite!.

Tandemy oferują możliwość ćwiczenia dowolnego z elementów w wymienionym języku obcym z innym osobą z uczelni należącej do sieci Unite!. To świetna okazja, aby rozwinąć umiejętności mówienia w języku obcym, w którym chcesz się doskonalić, a jednocześnie okazja do zawierania nowych znajomości i poszerzania swojej międzynarodowej sieci kontaktów.

Jak to działa?

• Zarejestruj się już teraz w przestrzeni Metacampus Language Tandems.
  • W ciągu 15 dni zostaniesz połączony w parę ze studentem lub studentką odpowiadającym twoim zainteresowaniom.
  • Ciesz się swoim tandemem!

Dodatkowe szczegóły znajdziesz na stronie programu