Ubezpieczenia dla dzieci pracowników PWr

Data: 06.09.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Wszyscy pracownicy, którzy należą do programu grupowego ubezpieczenia na PWr i mają dzieci, mogą od teraz objąć je ochroną ubezpieczeniową.

Warunki oferty:

• ubezpieczenie dziecka w jednym z trzech wariantów cenowych: 10 zł, 16 zł lub 24 zł (składka miesięczna),
  • jedna składka obejmuje ochroną wszystkie dzieci pracownika (do 18. roku życia lub do 25 roku – pod warunkiem kontynuacji nauki przez dziecko),
  • osoby, które zgłoszą chęć ubezpieczenia we wrześniu, obejmą ochroną swoje dzieci od 1 października 2021 r. -  bez okresu karencji.

Zgłoszenia przyjmuje Sekcja Płac w Dziale Spraw Osobowych (pok. 113 , bud. A-1).

Dodatkowych informacji udziela: Anna Baranowska (tel. 320 35 64).

Szczegółowa informacja na temat wysokości składki i zakresu ubezpieczenia dostępna jest tutaj

Ze wszystkimi warunkami ubezpieczenia można zapoznać się w tym miejscu (plik .pdf).