Weź udział w szkoleniach z zarządzania danymi

Data: 13.02.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

aalto_kursy.jpg

Uniwersytet Aalto zaprasza naukowców, studentów i pracowników administracyjnych uczelni zrzeszonych w Unite! do udziału wyjątkowych, bezpłatnych szkoleniach z zarządzania danymi.

Udział w warsztatach to szansa na zdobycie dodatkowych umiejętności lub rozszerzenie tych już posiadanych z zakresu zarządzania danymi badawczymi i naukowymi. Planowanie, zbieranie, przechowywanie danych, zarówno tych wrażliwych, jaki i badawczych - po ukończeniu szkoleń przygotowanych przez Uniwersytet Aalto te rzeczy nie będą stanowiły już najmniejszego problemu.

Wszystkie kursy prowadzone są od lutego do maja 2023 r.

Szczegółowa oferta znajduje się tutaj

Poznaj bliżej Uniwersytet Aalto

Ten wiodący i jeden z największych uniwersytetów w Finlandii znajduje się w mieście Espoo, niedaleko Helsinek. Na sześciu wydziałach uczy się 12 000 studentów studiów stacjonarnych i pracuje 4000 osób. Uczelnia posiada potrójną koronę akredytacji: AACSB, AMBA i EQUIS - wyróżnienie, które posiada tylko 1% uniwersytetów na całym świecie.