Szkolenia dla aktywnych studentów

Data: 18.10.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dział Studencki uruchamia ofertę szkoleń dedykowanych kołom naukowym, organizacjom studenckim oraz agendom kultury. To szansa dla tych podmiotów, które w ostatnim czasie mocno ograniczyły swoją działalność ze względu na pandemię.

Kto może wziąć udział?

Do udziału w projekcie zapraszamy aktywne podmioty studenckie z PWr. Szkolenia będą dedykowane konkretnym kołom, organizacjom i agendom oraz ich potrzebom.

Co macie do wyboru?

W pierwszym naborze do wyboru są dwa kursy stacjonarne:

• Komunikacja i współpraca w zespole

Szkolenie umożliwi wypracowanie zasad skutecznej komunikacji, pozwoli mówić tak, by inni was rozumieli. Nauczycie się formułować informacje zwrotne wspomagające rozwój wasz oraz waszej organizacji. Podczas szkolenia poznacie również role grupowe oraz sposoby na rozwiązywanie konfliktów. Podczas wypracowywania kanałów skutecznej komunikacji zostaną zaprezentowane także kluczowe kompetencje dobrego lidera.

Dostępne terminy:

28.10.2021 r., godz. 15.00,
04.11.2021 r., godz. 13.00.

• Marketing i management social mediów

Udział w tym szkoleniu pozwoli na poznanie podstawowych zagadnień z zakresu ustalania wizji i misji organizacji, tworzenia strategii marketingowej oraz analizy konkurencji i monitorowania mediów. Szkolenie będzie miało formę warsztatu – wspólnie z prowadzącą przeanalizujecie problemy w swoich organizacjach oraz stworzycie podwaliny do strategii.

Dostępne terminy:

28.10.2021 r., godz. 17.00,
02.11.2021 r., godz. 17.00.

Jak się zapisać?

Rekrutacja na szkolenia odbywa się poprzez formularz zapisowy dostępny tutaj. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem szkoleń.

Formularz zostanie zamknięty 19.10.2021r. o godzinie 23,59. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Masz pytania lub wątpliwości?

Jeśli masz więcej pytań dotyczących kursów, nie jesteś pewny, jak się zapisać - zajrzyj na stronę Działu Studenckiego.