Świąteczny gość z PWr

Data: 22.11.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

gosc_dwm.pngJuż wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Będziemy spędzać czas z rodziną i najbliższymi oraz delektować się pysznymi potrawami przy wigilijnym stole. Zgodnie ze wspaniałą polską tradycją pozostawimy też przy nim miejsce dla niespodziewanego gościa.

Dział Współpracy Międzynarodowej zachęca, by w tym roku to miejsce nie pozostało puste. W ramach organizowanej na uczelni akcji „Świąteczny gość” można zaprosić do siebie jednego z naszych zagranicznych studentów lub pracowników, którzy ten piękny czas spędzają samotnie, daleko od domu i bliskich.

W akcji może wziąć udział każdy pracownik i student PWr, który w okresie 24-26 grudnia chciałby zaprosić do swojego domu gościa z zagranicy.

Aby zgłosić swój udział w akcji należy do 1 grudnia wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga, nieznajomość języków obcych nie wyklucza z udziału w akcji. Dodatkowych informacji udziela Dział Współpracy Międzynarodowej (mail: events@pwr.edu.pl, tel. 71 320 7952).