Stypendia Santander dla społeczności PWr

Data: 07.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

santander_plaskie.jpg

Wystartował tegoroczny nabór na Stypendia Santander. Wśród wielu ciekawych programów szczególnie polecamy uwadze Nagrodę Santander Universidades dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej.

Do tej pory ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie. Tylko z PWr na platformę Santander Scholarships zostało wysłanych 3 365 aplikacji, a 684 stypendia trafiły do przedstawicieli naszej społeczności.

nagroda_santander_pwr.jpgNagroda Santander Universidades 2022

40 nagród o wartości 1 500 zł zostanie przyznanych studentom i doktorantom z Politechniki Wrocławskiej, zaangażowanym w działalność kulturalną, społeczną oraz naukową na uczelni i poza nią. Aplikować można do 31 października. Kliknij po szczegóły

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce

500 dostępnych miejsc czeka dla chętnych na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci. Aplikować można do  27 października.

Kliknij po szczegóły

Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania

1 000 stypendiów online przeznaczono dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz rozwój kariery na międzynarodowym rynku pracy.

W ramach programu uczestnicy wybiorą  jeden z trzech sprofilowanych kursów:

• English for Professional Development,
  • English for Business and Entrepreneurship,
  • English for Science, Technology, Engineering and Mathematics .

Aplikować można do 15 listopada.

Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022

1 000 miejsc na kursy online czeka dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów:

• przywództwo,
  • komunikacja i wpływ,
  • marka osobista,
  • umiejętności cyfrowe.

Kurs prowadzony jest w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim. Aplikować można do 7 listopada.

Kliknij po szczegóły

Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

Aż 300 miejsc przeznaczono dla chętnych do udziału w studenckiej konferencji naukowej online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. To też okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Wydarzenie jest otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy. Aplikować można do 30 października.

Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu

Coś dla osób zainteresowanych światem sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław, jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej. Na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu przygotowano 500 miejsc. Aplikować można do 6 listopada.

Kliknij po szczegóły

Nabór na Stypendia Santander trwa przez cały rok. Szczegóły na platformie santander-grants.com oraz na Facebooku

***

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 790 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.