Czekają stypendia doktoranckie od Unite!

Data: 28.07.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

unite_phd.jpg

W ramach umowy pomiędzy Uniwersytetem w Lizbonie, Fundation for Science and Technology (FCT) oraz siecią Unite! wystartował nabór na stypendia doktoranckie. Środki będzie można przeznaczyć na badania w trzech priorytetowych dla sojuszu obszarach.

W sumie przyznanych zostanie 15 stypendiów w następujących obszarach:

• Konwersja i magazynowanie energii (fotowoltaika, wiatr, baterie, wodór).
  • Sztuczna inteligencja.
  • Przemysł 4.0.

Prace badawcze będą prowadzone na Uniwersytecie w Lizbonie oraz na innej uczelni partnerskiej w ramach sojuszu Unite!. Środki na stypendia pochodzić będą od Fundation for Science and Technology (FCT) w ramach protokołu FCT-UNITE.

Nabór wniosków trwa do 21 sierpnia 2023 r.

Wszystkie procedury aplikacyjne, w tym składanie wniosków, ocena, informowanie o wynikach, przesłuchania wstępne i odwołania, prowadzone są online.

Więcej informacji na stronie projektu.